Používáme cookies, abychom Vám umožnili pohodlné prohlížení webu a díky analýze neustále zlepšovali jeho funkce. Nastavení.

Úvod » Popisovače TOUCH a COPIC » Copic Multiliner SP

Copic Multiliner SP

 

   

 

Unikátní vytahovač Multiliner SP v elegantním a odolném provedení z broušeného hliníku má výměnné hroty v deseti šířkách a výměnnou kartuši s barvou. Šířky hrotů se pohybují v rozmezí od extra tenkého hrotu 0.03 mm až po hrot štětcový. Barva na vodním základě je po zaschnutí vodě odolná. Kromě základní černé je k dispozici i ve 12 dalších barvách.

 

Oblasti použití

 

Multiliner SP se hodí pro psaní, skicování, kaligrafii i kreslení. Je vhodný také pro rýsování a technické kreslení - hroty jsou zasazeny v kovovém pouzdře pro lepší práci se šablonami a pravítky. Kresba se nerozmazává ani při opakovaném kolorování lihovými markery COPIC.

 

Co je dobré vědět

 

- Narozdíl od lihových markerů COPIC obsahují vytahovače Multiliner barvu na vodní bázi, takže lze kresbu dále kolorovat bez obav z rozpíjení či rozmazávání. Barva je po zaschnutí vodě odolná.

 

- Má výměnné hroty a barvu lze po vypsání doplnit jednoduchou výměnou kartuše. Kartuše se prodávají ve dvou typech podle šířky hrotu.

 

- Pro lepší práci se šablonami a pravítky je hrot zasazen v kovovém pouzdře.

 

- Prodává se v 10 šířkách hrotu, včetně unikátního extra tenkého hrotu 0.03 mm. Šířka hrotu je pro lepší přehlednost čitelně vyznačena na víčku.

 


Vytvořeno systémem www.webareal.cz

MGQ0YmQ5