Používáme cookies, abychom Vám umožnili pohodlné prohlížení webu a díky analýze neustále zlepšovali jeho funkce. Nastavení.

Úvod » Popisovače TOUCH a COPIC » Copic Original

Copic Original

 

   

 

Oboustranný popisovač COPIC Original se šikmým a tenkým hrotem (bez štětečku) je základním kamenem programu COPIC. Barva na lihovém základě je netoxická, rychleschnoucí a vodě odolná. Popisovač lze použít ke kolorování fotokopií a výstupů z laserových i inkoustových tiskáren. Je také kompatibilní s airbrushovým příslušenstvím.

 

 

Oblasti použití

 

Použití Markerů COPIC je velmi široké. Slouží pro návrhy a projekty, ilustrace, náčrty, kreslené animace a storyboardy. COPIC Marker je ideální nástroj pro profesionální výtvarníky v reklamních agenturách a grafických nebo designérských studiích. Ocení ho i architekti, módní i interieroví návrháři, průmysloví designéři a scénografové.

 

Co je dobré vědět

 

- Kromě dvou základních hrotů je možno dokoupit sedm tvarů doplňkových hrotů, které lze libovolně měnit pomocí speciální pinzety. Hroty jsou z polyesteru.

 

- Barevný odstín je pro snadnější identifikaci na obou koncích vyznačen číselným kódem. Kódování je shodné pro všechny řady programu COPIC.

 

- Bezbarvý odstín (blender) slouží k vytváření barevných přechodů a zesvětlování barevných ploch.

 

- Popisovače lze po vypsání doplnit barevně identickou náplní Various Ink. (Jedna lahvička barvy Various Ink vystačí na 8 naplnění.)

 

- Barvy je možné vzájemně míchat, k tomuto účelu je v nabídce prázdný popisovač.

 

- Prodává se v barevné škále 214 odstínů, včetně 44 odstínů šedé.

 


Vytvořeno systémem www.webareal.cz

NzZhNTN